قیمت میلگرد آجدار

قیمت میلگرد آجدار

از آنجا که هدف شما از ورود به این قسمت سایت آسیا آهن، اطلاع از قیمت های به روزمیلگرد است ابتدا به بررسی عوامل مؤثربر آن می پردازیم و در ادامه با محصول فولادی میلگرد بیشتر آشنا می شویم.

قیمت میلگرد به دلیل مسائل سیاسی و اقتصادی  همواره با نوسان روبروست. مهمترین عوامل تأثیرگذار برآن عبارتند از:

میزان تقاضای مصرفی و سرمایه ای برای میلگرد

هرچه میزان تقاضا و نیاز مردم به میلگرد در یک بازه زمانی بیشتر باشد، فراوانی این محصول کمتر و در نتیجه قیمت میلگرد افزایش می یابد هم چنین، هرچقدر میزان تقاضا کاهش یابد به خاطر نیاز بازار به نقدینگی و تأمین مسایل مالی بخش تولید و توزیع، تخفیف ها بیشتر می شود و قیمت میلگرد کاهش می یابد.

میزان تولید و عرضه میلگرد در بازار

هرچقدر میزان تولید کارخانجات افزایش یابد و میلگرد بیشتری از طریق بورس و توزیع کنندگان داخلی در اختیار عموم قرار گیرد به دلیل فراوانی آن،  قیمت میلگرد نیز کاهش می یابد.

هزینه های تولید

این هزینه ها شامل موارد زیر می شود:

هزینه مواد اولیه برای تولید انواع مقاطع فولادی از ابتدای زنجیره تولید تا انتها

هزینه ی انرژی شامل آب و برق و گاز و مازوت

هزینه  دستمزد کارگران

استهلاک و هزینه های تجهیزات خط تولید

هزینه های حمل و نقل و…

عکس مربوط به هزینه های تولید میلگرد است.

 

نوسانات قیمت ارز

به دلیل اینکه بخشی از مواد اولیه برای تولید مقاطع فولادی از جمله میلگرد وارداتی هستند و قیمت آن ها بستگی به نرخ ارز و دلار دارد، در صورتی که قیمت ارز افزایش یابد قیمت نهایی  میلگرد نیز افزایش می یابد. به خصوص اینکه بازار آهن آلات به شدت بازار هیجانی است که به راحتی تحت تاثیر اخبار سیاسی و اقتصادی و مسایل داخلی و خارجی قرار می گیرد.

قیمت میلگرد صادراتی

در مواردی که قیمت میلگرد صادراتی از قیمت داخلی آن بالاتر باشد تولیدکننده برای یکسان کردن قیمت  های داخلی و خارجی، قیمت میلگرد داخلی را نیز افزایش می دهد.

مسائل سیاسی داخلی و خارجی و تصمیم گیری اقتصادی برای بخش صنعت

 

اینفوگرافی در مورد عوامل موثر برقیمت میلگردبرای اطلاع از قیمت انواع میلگرد می توانید از جداول همین صفحه استفاده کنید.

آشنایی با میلگرد

انسان ها از روز نخستین به دنبال ساختن سرپناهی مناسب برای خودشان بودند. سرپناهی که آن ها را از خطرات حیوانات و سرما و گرما در امان بدارد.

از آن جا که بشر برخلاف دیگر موجودات سیر تکاملی دارد و هر چه زمان پیش می رود عقلش بیشتر  می رسد، رفته رفته به مواد مستحکم تر دست پیدا کرد.

آن ها که در ابتدا با درخت و سنگ و … برای خود جان پناه می ساختند کم کم فلز را کشف کردند و این کشف آن قدر به دلشان چسبید که تا همین الآن هم آن را رها نکردند!

پیدایش فلز و استفاده از آن  آنقدر مهم بود که بعد ها دانشمندان در نامگذاری ادوار تاریخی از آن دوره با عنوان عصر آهن یاد کردند. همان طور که می دانید در حال حاضر عصر، عصر اطلاعات است.

همین که شما الآن در سایت آسیا آهن ایرانیان در حال خواندن این مطلب هستید نشانه آن است، اما فراموش نکنید که زیر سقفی با اسکلت آهن این کار را انجام می دهید!

هر چه پیش رفت، بشر بیشتر علاقه نشان داد که آهن را در اشکال مختلف برای کاربردهای مختلف استفاده کند و این اوج نبوغ آن زمان انسان بود.

برگردیم به زمان حال و انسان امروز!

استحکام ساختمان آن هم ساختمان های چند طبقه اهمیت زیادی دارد برای همین از انواع آهن آلات با انواع کاربردها برای رسیدن به این هدف استفاده می شود. میلگرد، تیرآهن، ورق، نبشی، ناودانی، قوطی پروفیل از جمله آن هستند.

در این مطلب قصد داریم به بررسی بیشتر میلگرد بپردازیم.

میلگرد ها که محصولی فولادی به صورت میله یا مش هستند  نقش مهمی در استحکام کششی و تسلیمی ساختمان دارند. این مقطع فولادی بخش زیادی از وظیفه ی تحمل و انتقال فشار را بر عهده دارد. میلگردها از پایین ترین نقطه ی ساختمان در فونداسیون تا بالاترین نقطه در ستون و سقف استفاده می شوند.

از آن ها هم چنین در تونل سازی، پل سازی و صنایع تولیدی استفاده می شوند. ازین به بعد وقتی در حال ظرف شستن هستید با لذت بیشتری این کار را انجام دهید چون فلز به کار رفته در اسکاچ شما همان میلگرد کلاف خودمان است!

انواع میلگرد

به طور کلی دو نوع میلگرد وجود دارد:  میلگرد ساده و میلگرد آجدار

میلگرد ساده، بدون آج با سطحی صاف و صیقلی است و میلگرد آجدار در سه نوع  آجدار آ2، آجدار آ3، آجدار آ4 تولید می شود.

میلگرد آجدار یک میله فولادی بوده که بر روی آن برآمدگی های منظمی به نام آج وجود دارد. این آج ها باعث افزایش استحکام فشاری بتن و در نتیجه استحکام سازه می گردند و شکل ظاهری آن ها به صورت مارپیج، جناغی و مرکب است.

آج ایجاد شده باعث اتصال و گیرایی بهتر بین میلگرد و بتن می شود.

 

اینفوگرافی در مورد انواع میلگرد

هر کدام از این میلگردها کاربرد خاص خود را دارند. همان طور که در نمودار دایره ای زیر مشاهده می کنید میلگرد آ3 بیشترین میزان تولید یعنی حدود 80 درصد را دارد چرا که کاربرد آن گسترده تر است.

میلگرد آ4 کاربردهای خاص نظیر ساخت پل و سدهای بزرگ را دارد بنابراین حدود 4.3 درصد تولید می شود.

میلگرد آ2 در زمینه تولید خاموت کار برد دارد.

و میلگرد آ1 بیشتر در قطعه سازی استفاده می شود.نمودار دایره ای شکل مربوط به درصد انواع میلگرد

 

4 روش تولید میلگرد

در سراسر جهان برای تولید میلگرد از چهار روش متداول استفاده می شود. فرآیند تولید میلگرد، از مهمترین عوامل تأثیرگذار در کیفیت و قیمت میلگرد می باشد.

روش نورد گرم

درواقع به عبور فلزات از میان غلتک ها و تغییر شکل آن ها به مقاطع فولادی، نورد گفته می شود. این روش را می توان روش پایه ای تولید میلگرد دانست چرا که 3 روش دیگر با ایجاد تغییری بر این روش ارائه شده اند.

ماده اولیه برای تولید میلگرد شمش است که ابتدا برای پیش گرم شدن وارد کوره با دمای 1000تا 1100 درجه سانتیگراد می شود، سپس از بین غلتک هایی با چینش چهاروجهی و هشت وجهی عبور داده می شود تا سطح مقطع آن به صورت دایره با قطر مناسب برسد.

در ادامه وارد مرحله استند یا قفسه های نورد می شود تا میلگرد با قطرهای مختلف تولید شود. مرحله آخر مرحله آج زنی هست که طی آن آج آ2، آ3، آ4  تولید می شود.

روش نورد سرد

در روش نورد سرد، طی فشار و کشش، بهم ریختگی و در هم شکستن ساختار شمش اتفاق می افتد که تأثیر زیادی دربالا بردن مقاومت تسلیم وپایین آمدن شکل پذیری ماده دارد. بنابراین در این روش، فولاد تولیدشده سخت تر بوده و مقاومت بالاتری دارد اما شکل پذیری آن را کاهش می دهد. به همین دلیل، میلگرد تولید شده به این روش   براي استفاده در سازه های مقاوم در برابر زلزله مناسب نمی باشد. این روش همانند روش نورد گرم است با این تفاوت که پس از مرحله رافینگ شمش تولید شده  با سطح مقطع دایره ای، توسط آب خنک شده و سپس توسط غلتک هایی به میلگرد با قطرهای متفاوت تبدیل می شود.

روش ترمکس یا روش کیو سی تی

این روش مانند روش نورد گرم است با این تفاوت که پس از مرحله رافینگ، شمش بواسطه عبور از لوله حاوی محلول آب و روغن، خنک شده و سپس بقیه مراحل نورد گرم را برای تبدیل شدن به میلگرد با قطرها و آج متفاوت طی می کند.

هنگامی که شمش از محلول آب و روغن با سرعت عبور داده می شود سطح آن به شدت سخت شده و اصطلاحا مارتنزیت شده در حالی که مرکز آن هنوز داغ است و اصطلاحا آستنیت می باشد که در ادامه این اختلاف دمای سطح و مرکز کمتر شده  که باعث افزایش سختی پذیری و کاهش شکنندگی می شود.

میلگرد تولید شده با روش ترمکس دارای ترکیب شیمیایی و ساختاری متفاوت از روش نورد گرم می باشد و خواص جوش پذیری بهتری دارد.

از مزایای روش ترمکس در تولید میلگردهای ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش حجم فولاد

کاهش هزینه های نیروی انسانی

کاهش مصرف انرژی برای حمل و نقل

هم چنین از مزایای میلگرد ترمکس نسبت به میلگردهای میکروآلیاژی می توان موارد زیر را نام برد:

هزینه ی تولید میلگرد میکروآلیاژی شده بسیار بیشتر از میلگرد ترمکس است.
میلگرد ترمکس بهترین جوش پذیری را دارد.

 

روش آلیاژسازی یا میکروآلیاژ

در روش میکروآلیاژی، مقداری تیتانیوم، نیوبیوم و وانادیوم به میلگرد معمولی اضافه می کنند تا مقاومت آن بالا برود.
در روش میکروآلیاژی، شمش آهن بعد از انجام عملیات روی آن، در دمای محیط سرد می شود که این سرد شدن تدریجی باعث افزایش مقاومت میلگرد می شود.

خواص مکانیکی و مشخصات شیمیایی آن نیز، از سطح بیرونی تا مرکز، یکسان بوده و مقاومت بهتر و یکنواخت تری در موقع زلزله از خود نشان می دهد. این خاصیت باعث شده تا از میلگردهای تولیدشده به روش میکروآلیاژی، بیشتر در مناطق زلزله خیز استفاده گردد.

معرفی بهترین کارخانجات تولید کننده میلگرد

کارخانه های زیادی در ایران تولید کننده میلگرد هستند اما آسیا آهن ایرانیان با توجه به تجربه خود بهترین های آن را به شما معرفی می کند:

ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، صبا فولاد زاگرس، ابرکوه یزد، بافق یزد، نیشابور، گروه ملی اهواز، روهینا جنوب، کاوه اروند، بردسیر کرمان و آرین تهران.

اکثر کارخانه های تولید میلگرد در کشور طبق استاندارد ملی ایران میلگرد تولید می نمایند. با این حال ممکن است برخی کارخانه ها به دلیل تفاوت در فرآیند تولید و یا تفاوت در کیفیت شمش مصرفی کیفیت محصول پایین تری نسبت به استاندارد ملی ایران داشته باشند.

لازم به ذکر است که کارخانه ذوب آهن اصفهان در حال حاضر باکیفیت ترین میلگرد کشور را تولید می کند. در خصوص کیفیت میلگرد ممکن است اصطلاح میلگرد سبک و یا سنگین مطرح شود. منظور از میلگرد سبک میلگردی است که از وزن استاندارد سبک تر بوده و کیفیت پایین تری نسبت به حد استاندارد دارد و میلگرد سنگین به میلگردی گفته می شود که دارای وزن استاندارد بوده و با در نظر گرفتن کارخانه تولیدکننده کیفیت بالاتری دارد.

کارخانه های برتر تولید کننده میلگرد

شرایط نگه داری میلگرد:

میلگردها باید در مکانی نگهداری شوند که از تماس مستقیم با مواد شیمیایی خورنده، رطوبت، خاک،  نور خورشید و سایر مواد زیان بار که باعث زنگ زدگی آن می شود مصون باشند.

محل قرارگیری میلگردها بهتر است 15-10 سانتی متر از سطح زمین فاصله داشته باشد. خاک و گچ باعث جذب رطوبت می شود بنابراین باید سعی شود این مواد همیشه از میلگردها دور باشند. همچنین از خیس شدن میلگردها و قرارگیری در محیط های مرطوب بایستی جلوگیری شود

بیشترکمتر

شاهین بناب

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 شاهین بناب 14 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 17,300 تومان
2 میلگرد 16 شاهین بناب 16 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,300 تومان
3 میلگرد 18 شاهین بناب 18 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,300 تومان
4 میلگرد 20 شاهین بناب 20 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 17,300 تومان
5 میلگرد 22 شاهین بناب 22 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 17,300 تومان
6 میلگرد 25 شاهین بناب 25 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 17,300 تومان
7 میلگرد 28 شاهین بناب 28 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 17,300 تومان
8 میلگرد 32 شاهین بناب 32 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 17,300 تومان
9 میلگرد 12 شاهین بناب 12 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 17,600 تومان
10 میلگرد 10 شاهین بناب 10 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 17,600 تومان
11 میلگرد 8 شاهین بناب 8 st37 درب کارخانه شاهین بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 17,900 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

فولاد کویر کاشان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 32کویر کاشان 32 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
2 میلگرد36کویر کاشان 36 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 96.5 تماس بگیرید
3 میلگرد32کویر کاشان 32 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
4 میلگرد28کویر کاشان 28 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
5 میلگرد25کویر کاشان 25 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
6 میلگرد 22کویر کاشان 22 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
7 میلگرد 20کویر کاشان 20 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
8 میلگرد 18 کویر کاشان 18 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
9 میلگرد 16 کویر کاشان 16 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
10 میلگرد 14 کویر کاشان 14 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
11 میلگرد 12کویر کاشان 12 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
12 میلگرد 10 کویر کاشان 10 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
13 میلگرد 40کویر کاشان 40 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 119 تماس بگیرید
14 میلگرد 36 کویر کاشان 36 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 96.5 تماس بگیرید
15 میلگرد8 کویر کاشان 8 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
16 میلگرد 30کویر کاشان 30 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
17 میلگرد28کویر کاشان 28 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
18 میلگرد25کویر کاشان 25 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
19 میلگرد22کویر کاشان 22 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
20 میلگرد20کویر کاشان 20 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
21 میلگرد18کویر کاشان 18 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
22 میلگرد16کویر کاشان 16 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
23 میلگرد 14کویر کاشان 14 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
24 میلگرد 12کویر کاشان 12 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
25 میلگرد 10کویر کاشان 10 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
26 میلگرد8 کویر کاشان 8 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
27 میلگرد12کویر کاشان 12 st37 درب کارخانه فولاد کویر کاشان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/28

صائب

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
2 میلگرد 10 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
3 میلگرد 12 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
4 میلگرد 16 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
5 میلگرد 18 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
6 میلگرد 20 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,550 تومان
7 میلگرد 22 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,550 تومان
8 میلگرد 25 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 47 15,550 تومان
9 میلگرد 28 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 15,550 تومان
10 میلگرد 32 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 15,550 تومان
11 میلگرد 10 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
12 میلگرد 8 صائب st37 درب کارخانه صائب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/05

درپاد تبریز

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
2 میلگرد 10 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
3 میلگرد 14 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,550 تومان
4 میلگرد 12 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
5 میلگرد 16 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
6 میلگرد 18 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
7 میلگرد 20 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,550 تومان
8 میلگرد 22 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,550 تومان
9 میلگرد 25 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,550 تومان
10 میلگرد 28 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 15,550 تومان
11 میلگرد 32 درپاد تبریز st37 درب کارخانه درپاد تبریز 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/05

فایکو

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 فایکو 8 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 16 فایکو 16 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,600 تومان
3 میلگرد 18 فایکو 18 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,600 تومان
4 میلگرد 20 فایکو 20 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 17,600 تومان
5 میلگرد 25 فایکو 25 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 17,600 تومان
6 میلگرد 22 فایکو 22 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 17,600 تومان
7 میلگرد 28 فایکو 28 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 17,600 تومان
8 میلگرد 32 فایکو 32 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 17,600 تومان
9 میلگرد 14 فایکو 14 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 18,050 تومان
10 میلگرد 10 فایکو 10 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 18,200 تومان
11 میلگرد 12 فایکو 12 st37 درب کارخانه فایکو 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 18,200 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/03/16

نوین ابهر

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
2 میلگرد 10 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
3 میلگرد 12 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
4 میلگرد 14 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,550 تومان
5 میلگرد 16 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
6 میلگرد 18 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
7 میلگرد 20 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
8 میلگرد 22 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,550 تومان
9 میلگرد 25 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,550 تومان
10 میلگرد 28 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 15,550 تومان
11 میلگرد 32 نوین ابهر st37 درب کارخانه نوین ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/27

جهان فولاد غرب

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 12جهان فولاد غرب 12 st37 درب کارخانه جهان فولاد غرب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
2 میلگرد 14جهان فولاد غرب 14 st37 درب کارخانه جهان فولاد غرب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,550 تومان
3 میلگرد 16جهان فولاد غرب 16 st37 درب کارخانه جهان فولاد غرب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
4 میلگرد 18جهان فولاد غرب 18 st37 درب کارخانه جهان فولاد غرب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
5 میلگرد 20جهان فولاد غرب 20 st37 درب کارخانه جهان فولاد غرب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,550 تومان
6 میلگرد 22جهان فولاد غرب 22 st37 درب کارخانه جهان فولاد غرب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,550 تومان
7 میلگرد 25جهان فولاد غرب 25 st37 درب کارخانه جهان فولاد غرب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/12

گلستان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 گلستان 8 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
2 میلگرد 10 گلستان 10 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
3 میلگرد 12 گلستان 12 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
4 میلگرد 14 گلستان 14 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,550 تومان
5 میلگرد 16 گلستان 16 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
6 میلگرد 18 گلستان 18 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
7 میلگرد 20 گلستان 20 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,550 تومان
8 میلگرد 22 گلستان 22 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,550 تومان
9 میلگرد 25 گلستان 25 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,550 تومان
10 میلگرد 28 گلستان 28 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 15,550 تومان
11 میلگرد 32 گلستان 32 st37 درب کارخانه گلستان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/12

امیرکبیر خزر

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 32 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 15,550 تومان
2 میلگرد 28 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 57 15,550 تومان
3 میلگرد 22 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 37 15,550 تومان
4 میلگرد 25 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 47 15,550 تومان
5 میلگرد 32 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 67 15,550 تومان
6 میلگرد 20 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 30 15,550 تومان
7 میلگرد 18 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 20 15,550 تومان
8 میلگرد 16 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
9 میلگرد 14 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 15 15,550 تومان
10 میلگرد 12 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A4 کیلوگرم 11 15,550 تومان
11 میلگرد 10 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
12 میلگرد 8 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
13 میلگرد 28 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 15,550 تومان
14 میلگرد 25 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,550 تومان
15 میلگرد 22 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,550 تومان
16 میلگرد 20 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,550 تومان
17 میلگرد 18 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
18 میلگرد 16 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
19 میلگرد 14 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,550 تومان
20 میلگرد 12 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
21 میلگرد 10 امیرکبیر خزر st37 درب کارخانه امیرکبیر خزر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/05

معراج کردکوی

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 12 معراج کردکوی st37 درب کارخانه معراج کردکوی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
2 میلگرد 14 معراج کردکوی st37 درب کارخانه معراج کردکوی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,550 تومان
3 میلگرد 16 معراج کردکوی st37 درب کارخانه معراج کردکوی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
4 میلگرد 18 معراج کردکوی st37 درب کارخانه معراج کردکوی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
5 میلگرد 20 معراج کردکوی st37 درب کارخانه معراج کردکوی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/05

پارس آرمان شفق

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 10 پارس آرمان شفق st37 درب کارخانه پارس آرمان شفق 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
2 میلگرد 8 پارس آرمان شفق st37 درب کارخانه پارس آرمان شفق 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
3 میلگرد 12 پارس آرمان شفق st37 درب کارخانه پارس آرمان شفق 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 11 15,550 تومان
4 میلگرد 10 پارس آرمان شفق st37 درب کارخانه پارس آرمان شفق 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
5 میلگرد 12 پارس آرمان شفق st37 درب کارخانه پارس آرمان شفق 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/05

هیربد زرندیه

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
2 میلگرد 8 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 15,550 تومان
3 میلگرد 10 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
4 میلگرد 10 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 15,550 تومان
5 میلگرد 12 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 15,550 تومان
6 میلگرد 14 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,550 تومان
7 میلگرد 16 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,550 تومان
8 میلگرد 18 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,550 تومان
9 میلگرد 20 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,550 تومان
10 میلگرد 22 هیربد زرندیه 22 st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,550 تومان
11 میلگرد 25 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,550 تومان
12 میلگرد 28 هیربد زرندیه 28 st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 15,550 تومان
13 میلگرد 32 هیربد زرندیه st37 درب کارخانه هیربد زرندیه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 15,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/27

فولاد کیان کاشان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 12 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تومان
2 میلگرد 14 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تومان
3 میلگرد 16 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تومان
4 میلگرد 18 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تومان
5 میلگرد 8 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 تومان
6 میلگرد 10 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 تومان
7 میلگرد 12 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 11 تومان
8 میلگرد 14 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 15 تومان
9 میلگرد 10 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 19,150 تومان
10 میلگرد 8 کیان کاشان st37 درب کارخانه فولاد کیان کاشان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 19,250 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/02/24

حسن رود

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 22 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,800 تومان
2 میلگرد 25 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,800 تومان
3 میلگرد 14 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,800 تومان
4 میلگرد 18 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,800 تومان
5 میلگرد 20 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,800 تومان
6 میلگرد 16 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,800 تومان
7 میلگرد 12 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 16,000 تومان
8 میلگرد 10 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 16,300 تومان
9 میلگرد8 حسن رود st37 درب کارخانه حسن رود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 16,800 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/08/08

میانه

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,500 تومان
2 میلگرد 16 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,500 تومان
3 میلگرد 18 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,500 تومان
4 میلگرد 20 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,500 تومان
5 میلگرد 22 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,500 تومان
6 میلگرد 25 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,500 تومان
7 میلگرد 28 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 15,500 تومان
8 میلگرد 32 میانه st37 درب کارخانه میانه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 15,500 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/04

آذر فولاد امین

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 16,350 تومان
2 میلگرد 16 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 16,350 تومان
3 میلگرد 18 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 16,350 تومان
4 میلگرد 20 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 16,350 تومان
5 میلگرد 22 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 16,350 تومان
6 میلگرد 25 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 16,350 تومان
7 میلگرد 32 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 16,350 تومان
8 میلگرد 28 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 16,350 تومان
9 میلگرد 10 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 16,700 تومان
10 میلگرد 12 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 16,700 تومان
11 میلگرد 8 آذر فولاد امین st37 درب کارخانه آذر فولاد امین 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 16,900 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

هشترود

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 18 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 15,500 تومان
2 میلگرد 14 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 15,500 تومان
3 میلگرد 16 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 15,500 تومان
4 میلگرد 20 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 15,500 تومان
5 میلگرد 22 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 15,500 تومان
6 میلگرد 25 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 15,500 تومان
7 میلگرد 10 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 16,500 تومان
8 میلگرد 12 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 16,500 تومان
9 میلگرد 8 هشترود st37 درب کارخانه هشترود 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 17,000 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/08/08

پرشین فولاد

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 25 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 14,900 تومان
2 میلگرد 16 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,500 تومان
3 میلگرد 18 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,500 تومان
4 میلگرد 20 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 17,500 تومان
5 میلگرد 22 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 17,500 تومان
6 میلگرد 14 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 17,550 تومان
7 میلگرد 28 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 17,550 تومان
8 میلگرد 32 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 17,550 تومان
9 میلگرد 12 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 17,700 تومان
10 میلگرد 10 پرشین فولاد st37 درب کارخانه پرشین فولاد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 17,900 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

سپهر ایرانیان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 10 سپهر ایرانیان st37 درب کارخانه سپهر ایرانیان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 16,800 تومان
2 میلگرد 12 سپهر ایرانیان st37 درب کارخانه سپهر ایرانیان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 16,800 تومان
3 میلگرد 8 سپهر ایرانیان st37 درب کارخانه سپهر ایرانیان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 17,100 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

آریا ذوب

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد14آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 18,100 تومان
2 میلگرد16آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 18,100 تومان
3 میلگرد18آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 18,100 تومان
4 میلگرد20آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 18,100 تومان
5 میلگرد 22 آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 18,100 تومان
6 میلگرد25آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 18,100 تومان
7 میلگرد28آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 18,300 تومان
8 میلگرد32آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 18,300 تومان
9 میلگرد10آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 18,400 تومان
10 میلگرد12آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 18,400 تومان
11 میلگرد8 آریا ذوب st37 درب کارخانه آریا ذوب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 18,800 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/01/15

کیان فولاد ابهر

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 10 کیان فولاد ابهر 10 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 18 کیان فولاد ابهر 18 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
3 میلگرد 20 کیان فولاد ابهر 20 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
4 میلگرد 12 کیان فولاد ابهر 12 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
5 میلگرد 22 کیان فولاد ابهر 22 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
6 میلگرد 10 کیان فولاد ابهر 10 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
7 میلگرد 28 کیان فولاد ابهر 28 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
8 میلگرد 25 کیان فولاد ابهر 25 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
9 میلگرد 16 کیان فولاد ابهر 16 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
10 میلگرد 14 کیان فولاد ابهر 14 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
11 میلگرد 12 کیان فولاد ابهر 12 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
12 میلگرد 8 کیان فولاد ابهر 8 st37 درب کارخانه کیان فولاد ابهر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/01

سیادن ابهر

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 10 سیادن ابهر 10 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 16,300 تومان
2 میلگرد 12 سیادن ابهر 12 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 11 16,300 تومان
3 میلگرد 14 سیادن ابهر 14 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 16,300 تومان
4 میلگرد 16 سیادن ابهر 16 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 16,300 تومان
5 میلگرد 18 سیادن ابهر 18 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 16,300 تومان
6 میلگرد 20 سیادن ابهر 20 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 16,300 تومان
7 میلگرد 22 سیادن ابهر 22 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 16,300 تومان
8 میلگرد 25 سیادن ابهر 25 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 16,300 تومان
9 میلگرد 28 سیادن ابهر 28 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 16,300 تومان
10 میلگرد 32 سیادن ابهر 32 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 16,300 تومان
11 میلگرد 10 سیادن ابهر 10 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 16,500 تومان
12 میلگرد 12 سیادن ابهر 12 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 16,500 تومان
13 میلگرد8 سیادن ابهر 8 st37 درب کارخانه سیادن ابهر 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 16,800 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

آناهیتا گیلان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 آناهیتا گیلان 14 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 16,300 تومان
2 میلگرد 16 آناهیتا گیلان 16 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 16,300 تومان
3 میلگرد 18 آناهیتا گیلان 18 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 16,300 تومان
4 میلگرد 20 آناهیتا گیلان 20 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 16,300 تومان
5 میلگرد 22 آناهیتا گیلان 22 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 16,300 تومان
6 میلگرد 25 آناهیتا گیلان 25 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 16,300 تومان
7 میلگرد 28 آناهیتا گیلان 28 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 16,300 تومان
8 میلگرد 32 آناهیتا گیلان 32 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 16,300 تومان
9 میلگرد 10 آناهیتا گیلان 10 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 16,700 تومان
10 میلگرد 12 آناهیتا گیلان 12 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 16,700 تومان
11 میلگرد 8 آناهیتا گیلان 8 st37 درب کارخانه آناهیتا گیلان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 16,900 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/08/08

کاوه تیکمه داش

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 کاوه تیکمه داش 14 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 16,350 تومان
2 میلگرد 16 کاوه تیکمه داش 16 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 16,350 تومان
3 میلگرد 18 کاوه تیکمه داش 18 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 16,350 تومان
4 میلگرد 20 کاوه تیکمه داش 20 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 16,350 تومان
5 میلگرد 22 کاوه تیکمه داش 22 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 16,350 تومان
6 میلگرد 25 کاوه تیکمه داش 25 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 16,350 تومان
7 میلگرد 28 کاوه تیکمه داش 28 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 16,350 تومان
8 میلگرد 32 کاوه تیکمه داش 32 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 16,350 تومان
9 میلگرد 10 کاوه تیکمه داش 10 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 16,450 تومان
10 میلگرد 8 کاوه تیکمه داش 8 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 16,450 تومان
11 میلگرد 12 کاوه تیکمه داش 12 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 16,450 تومان
12 میلگرد 8 کاوه تیکمه داش 8 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 16,850 تومان
13 میلگرد 10 کاوه تیکمه داش 10 st37 درب کارخانه کاوه تیکمه داش 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 16,850 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

ظفر بناب

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 ظفر بناب 14 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 14.52 16,650 تومان
2 میلگرد 16 ظفر بناب 16 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 18.95 16,650 تومان
3 میلگرد 18 ظفر بناب 18 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 24 16,650 تومان
4 میلگرد 20 ظفر بناب 20 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 29.63 16,650 تومان
5 میلگرد 22 ظفر بناب 22 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 35.75 16,650 تومان
6 میلگرد 25 ظفر بناب 25 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 46.19 16,650 تومان
7 میلگرد 28 ظفر بناب 28 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57.95 16,650 تومان
8 میلگرد 32 ظفر بناب 32 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 76.71 16,650 تومان
9 میلگرد 10 ظفر بناب 10 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.38 16,850 تومان
10 میلگرد 12 ظفر بناب 12 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 10.65 16,850 تومان
11 میلگرد 8 ظفر بناب 8 st37 درب کارخانه ظفر بناب 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.73 17,050 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/08/08

راد همدان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 راد همدان 14 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 13.5 17,195 تومان
2 میلگرد 16 راد همدان 16 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 17.5 17,195 تومان
3 میلگرد 18 راد همدان 18 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 21.5 17,195 تومان
4 میلگرد 20 راد همدان 20 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 27 17,195 تومان
5 میلگرد 22 راد همدان 22 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 31 17,195 تومان
6 میلگرد 25 راد همدان 25 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 42 17,245 تومان
7 میلگرد 28 راد همدان 28 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 55 17,245 تومان
8 میلگرد 12 راد همدان 12 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 9.5 17,295 تومان
9 میلگرد 10 راد همدان 10 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 6.2 17,645 تومان
10 میلگرد 8 راد همدان 8 st37 درب کارخانه راد همدان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.3 17,895 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/09/05

خرمدشت

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 خرمدشت 8 st37 درب کارخانه خرمدشت 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 10 خرمدشت 10 st37 درب کارخانه خرمدشت 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
3 میلگرد 12 خرمدشت 12 st37 درب کارخانه خرمدشت 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/12

قزوین

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 قزوین 8 st37 درب کارخانه قزوین 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 10 قزوین 10 st37 درب کارخانه قزوین 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
3 میلگرد 12 قزوین 12 st37 درب کارخانه قزوین 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/12

فولاد کاوه اروند

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد12 کاوه اروند 12 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
2 میلگرد 10 کاوه اروند 10 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
3 میلگرد 14 کاوه اروند 14 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
4 میلگرد 16 کاوه اروند 16 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
5 میلگرد 18 کاوه اروند 18 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
6 میلگرد 20 کاوه اروند 20 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
7 میلگرد 22 کاوه اروند 22 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
8 میلگرد 28 کاوه اروند 28 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
9 میلگرد 32 کاوه اروند 32 st37 درب کارخانه فولاد کاوه اروند 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1401/04/20

آتیه خلیج فارس

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 32 آتیه خلیج فارس 32 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
2 میلگرد 28آتیه خلیج فارس 28 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
3 میلگرد 25 آتیه خلیج فارس 25 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
4 میلگرد 22 آتیه خلیج فارس 22 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
5 میلگرد 20آتیه خلیج فارس 20 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
6 میلگرد 18 آتیه خلیج فارس 18 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
7 میلگرد 16 آتیه خلیج فارس 16 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
8 میلگرد 14آتیه خلیج فارس 14 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
9 میلگرد 10 آتیه خلیج فارس 10 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
10 میلگرد 12آتیه خلیج فارس 12 st37 درب کارخانه آتیه خلیج فارس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/19

شمس سپهر

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 12 شمس سپهر 12 st37 درب کارخانه شمس سپهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
2 میلگرد 14 شمس سپهر 14 st37 درب کارخانه شمس سپهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
3 میلگرد 16 شمس سپهر 16 st37 درب کارخانه شمس سپهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
4 میلگرد 18 شمس سپهر 18 st37 درب کارخانه شمس سپهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
5 میلگرد 20 شمس سپهر 20 st37 درب کارخانه شمس سپهر 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1401/04/29

نیک صدرای طوس

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 12 نیک صدرای طوس 12 st37 درب کارخانه نیک صدرای طوس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
2 میلگرد 16 نیک صدرای طوس 16 st37 درب کارخانه نیک صدرای طوس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
3 میلگرد 14 نیک صدرای طوس 14 st37 درب کارخانه نیک صدرای طوس 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/12

نیشابور

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 نیشابور 14 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 17,100 تومان
2 میلگرد 16 نیشابور 16 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,100 تومان
3 میلگرد 18 نیشابور 18 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,100 تومان
4 میلگرد 20 نیشابور 20 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 17,100 تومان
5 میلگرد 22 نیشابور 22 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 17,100 تومان
6 میلگرد 25 نیشابور 25 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 17,100 تومان
7 میلگرد 28 نیشابور 28 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 17,100 تومان
8 میلگرد 32 نیشابور 32 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 17,290 تومان
9 میلگرد 12 نیشابور 12 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 17,500 تومان
10 میلگرد 10 نیشابور 10 st37 درب کارخانه نیشابور 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 17,850 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/04/26

ذوب و نورد کرمان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 8 ذوب و نورد کرمان 8 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 10 ذوب و نورد کرمان 10 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
3 میلگرد 18 ذوب و نورد کرمان 18 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
4 میلگرد 22 ذوب و نورد کرمان 22 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
5 میلگرد 25 ذوب و نورد کرمان 25 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
6 میلگرد 28 ذوب و نورد کرمان 28 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
7 میلگرد 32 ذوب و نورد کرمان 32 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
8 میلگرد 14 ذوب و نورد کرمان 14 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 17,550 تومان
9 میلگرد 16 ذوب و نورد کرمان 16 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,550 تومان
10 میلگرد 12 ذوب و نورد کرمان 12 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 17,750 تومان
11 میلگرد 10 ذوب و نورد کرمان 10 st37 درب کارخانه ذوب و نورد کرمان 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 18,150 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/02/20

بردسیر کرمان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 10 بردسیر کرمان 10 st37 درب کارخانه بردسیر کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 12 بردسیر کرمان 12 st37 درب کارخانه بردسیر کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
3 میلگرد 14 بردسیر کرمان 14 st37 درب کارخانه بردسیر کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
4 میلگرد 16 بردسیر کرمان 16 st37 درب کارخانه بردسیر کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
5 میلگرد 18 بردسیر کرمان 18 st37 درب کارخانه بردسیر کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
6 میلگرد 20 بردسیر کرمان 20 st37 درب کارخانه بردسیر کرمان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/05

سیرجان حدید

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 سیرجان حدید 14 st37 درب کارخانه سیرجان حدید 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 17,000 تومان
2 میلگرد 16 سیرجان حدید 16 st37 درب کارخانه سیرجان حدید 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,000 تومان
3 میلگرد 18 سیرجان حدید 18 st37 درب کارخانه سیرجان حدید 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,000 تومان
4 میلگرد 20 سیرجان حدید 20 st37 درب کارخانه سیرجان حدید 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 17,000 تومان
5 میلگرد 10سیرجان حدید 10 st37 درب کارخانه سیرجان حدید 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 7.5 17,400 تومان
6 میلگرد 12 سیرجان حدید 12 st37 درب کارخانه سیرجان حدید 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 17,400 تومان
7 میلگرد 8 سیرجان حدید 8 st37 درب کارخانه سیرجان حدید 12 شاخه آجدار،A2 کیلوگرم 4.5 17,600 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/09/05

احرامیان یزد

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 14 احرامیان یزد 14 st37 درب کارخانه احرامیان یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
2 میلگرد 16 احرامیان یزد 16 st37 درب کارخانه احرامیان یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
3 میلگرد 18 احرامیان یزد 18 st37 درب کارخانه احرامیان یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
4 میلگرد 20 احرامیان یزد 20 st37 درب کارخانه احرامیان یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
5 میلگرد 22 احرامیان یزد 22 st37 درب کارخانه احرامیان یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
6 میلگرد 25 احرامیان یزد 25 st37 درب کارخانه احرامیان یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
7 میلگرد 28 احرامیان یزد 28 st37 درب کارخانه احرامیان یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/27

بافق یزد

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 28 بافق یزد 28 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
2 میلگرد 25 صبافولاد زاگرس 25 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
3 میلگرد 22 صبا فولاد زاگرس 22 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
4 میلگرد 20 صبافولاد زاگرس 20 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
5 میلگرد 18 صبافولاد زاگرس 18 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
6 میلگرد 16 صبافولاد زاگرس 16 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
7 میلگرد 14 صبافولاد زاگرس 14 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
8 میلگرد 12 صبافولاد زاگرس 12 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
9 میلگرد 10 صبافولاد زاگرس 10 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
10 میلگرد 32 بافق یزد 32 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
11 میلگرد 8 بافق یزد 8 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
12 میلگرد 25 بافق یزد 25 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
13 میلگرد 22 بافق یزد 22 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
14 میلگرد 20 بافق یزد 20 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
15 میلگرد 18 بافق یزد 18 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
16 میلگرد 16 بافق یزد 16 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
17 میلگرد 14 بافق یزد 14 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
18 میلگرد 12 بافق یزد 12 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
19 میلگرد 10 بافق یزد 10 st37 درب کارخانه بافق یزد 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/27

سرمد ابرکوه

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 10 سرمد ابرکوه 10 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 12 سرمد ابرکوه 12 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
3 میلگرد 18 سرمد ابرکوه 18 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,800 تومان
4 میلگرد 20 سرمد ابرکوه 20 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,800 تومان
5 میلگرد 22 سرمد ابرکوه 22 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 17,800 تومان
6 میلگرد 28 سرمد ابرکوه 28 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 17,800 تومان
7 میلگرد 32 سرمد ابرکوه 32 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 17,800 تومان
8 میلگرد 25 سرمد ابرکوه 25 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 17,800 تومان
9 میلگرد 14 سرمد ابرکوه 14 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 17,900 تومان
10 میلگرد 16 سرمد ابرکوه 16 st37 درب کارخانه سرمد ابرکوه 16 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,900 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/01/15

نورد گرم سمنان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 10 نورد گرم سمنان 10 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
2 میلگرد 12 نورد گرم سمنان 12 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
3 میلگرد 14 نورد گرم سمنان 14 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
4 میلگرد 16 نورد گرم سمنان 16 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
5 میلگرد 18 نورد گرم سمنان 18 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
6 میلگرد 20 نورد گرم سمنان 20 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
7 میلگرد 22 نورد گرم سمنان 22 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
8 میلگرد 25 نورد گرم سمنان 25 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
9 میلگرد 28 نورد گرم سمنان 28 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
10 میلگرد 8 نورد گرم سمنان 8 st37 درب کارخانه نورد گرم سمنان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 17,800 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

شاهرود

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 28 شاهرود 28 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تومان
2 میلگرد 32 شاهرود 32 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تومان
3 میلگرد 14 شاهرود 14 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 17,850 تومان
4 میلگرد 16 شاهرود 16 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 17,850 تومان
5 میلگرد 18 شاهرود 18 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 17,850 تومان
6 میلگرد 20 شاهرود 20 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 17,850 تومان
7 میلگرد 22 شاهرود 22 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 17,850 تومان
8 میلگرد 25شاهرود 25 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 17,850 تومان
9 میلگرد 12 شاهرود 12 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 18,450 تومان
10 میلگرد 10 شاهرود 10 st37 درب کارخانه شاهرود 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 18,550 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/03/16

قائم فولاد رازی

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 12 قائم فولاد رازی 12 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
2 میلگرد 14 قائم فولاد رازی 14 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
3 میلگرد 16 قائم فولاد رازی 16 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
4 میلگرد 18 قائم فولاد رازی 18 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
5 میلگرد 20 قائم فولاد رازی 20 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
6 میلگرد 25 قائم فولاد رازی 25 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
7 میلگرد 28 قائم فولاد رازی 28 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
8 میلگرد 32 قائم فولاد رازی 32 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
9 میلگرد 22 قائم فولاد رازی 22 st37 درب کارخانه قائم فولاد رازی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/11

گروه ملی

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 12 گروه ملی 12 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
2 میلگرد 14 گروه ملی 14 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
3 میلگرد 16 گروه ملی 16 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
4 میلگرد 18 گروه ملی 18 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
5 میلگرد 20 گروه ملی 20 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
6 میلگرد 22 گروه ملی 22 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
7 میلگرد 25 گروه ملی 25 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
8 میلگرد 28 گروه ملی 28 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
9 میلگرد 32 گروه ملی 32 st37 درب کارخانه گروه ملی 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/05

روهینا جنوب

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 22 روهینا جنوب 22 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 تماس بگیرید
2 میلگرد 20 روهینا جنوب 20 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 تماس بگیرید
3 میلگرد 18 روهینا جنوب 18 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 تماس بگیرید
4 میلگرد 25 روهینا جنوب 25 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 تماس بگیرید
5 میلگرد 14 روهینا جنوب 14 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 تماس بگیرید
6 میلگرد 16 روهینا جنوب 16 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 تماس بگیرید
7 میلگرد 10 روهینا جنوب 10 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 7.5 تماس بگیرید
8 میلگرد 8 روهینا جنوب 8 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 4.5 تماس بگیرید
9 میلگرد 12 روهینا جنوب 12 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 تماس بگیرید
10 میلگرد 28 روهینا جنوب 28 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 تماس بگیرید
11 میلگرد 32 روهینا جنوب 32 st37 درب کارخانه روهینا جنوب 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 تماس بگیرید
بروزرسانی در تاریخ 1400/10/01

ذوب آهن اصفهان

ردیف نام محصول سایز آنالیز محل تحویل کارخانه طول حالت شاخه واحد وزن قیمت
1 میلگرد 18 ذوب آهن 18 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 20 16,500 تومان
2 میلگرد20 ذوب آهن 20 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 30 16,500 تومان
3 میلگرد 22ذوب آهن 22 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 37 16,500 تومان
4 میلگرد 25ذوب آهن 25 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 47 16,500 تومان
5 میلگرد28 ذوب آهن 28 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 57 16,500 تومان
6 میلگرد 32 ذوب آهن 32 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 67 16,500 تومان
7 میلگرد 14 ذوب آهن 14 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 15 16,800 تومان
8 میلگرد 16 ذوب آهن 16 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 19.5 16,800 تومان
9 میلگرد 12 ذوب آهن 12 st37 درب کارخانه ذوب آهن اصفهان 12 شاخه آجدار،A3 کیلوگرم 11 17,200 تومان
بروزرسانی در تاریخ 1401/05/02

فیلتر کارخانه

فیلتر سایز

عکس
کارشناس فروش تیرآهن
مریم میرزایی
شماره همراه: 09138392756
تلفن: 34033-031
عکس
کارشناس فروش میلگرد
بتول میرزایی
شماره همراه: 09138392756
تلفن: 34033-031
عکس
کارشناس فروش نبشی و ناودانی
فاطمه میرزایی
شماره همراه: 09138392756
تلفن: 34033-031
عکس
کارشناس فروش میلگرد
معصومه لطفی
شماره همراه: 09138392756
تلفن: 34033-031
عکس
کارشناس فروش لوله
مرضیه لطفی
شماره همراه: 09138392756
تلفن: 34033-031
عکس
کارشناس فروش ورق
بیتا لطفی
شماره همراه: 09138392756
تلفن: 34033-031